Indywidualny Tok Studiów w Roku Akademickim 2017/2018

Studentów zainteresowanych realizacją Indywidualnego Toku Studiów – programu łączącego edukację medyczną z prowadzeniem projektów naukowych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem ITS. Realizacja ITS polega na prowadzeniu badań naukowych pod okiem Opiekunów – doświadczonych naukowców UM w Łodzi.

Rejestracja nowych studentów ITS prowadzona będzie wyłącznie w formie elektronicznej. Dokumenty rekrutacyjne należy nadsyłać w terminie od dnia 3 lipca do dnia 18 sierpnia 2017 na adres ITS@umed.lodz.pl. Szablon wniosku o ITS znajduje się tutaj.

Studenci którzy realizowali ITS w roku 2016/2017 i kończą studia lub są zainteresowani kontynuacją ITS na kolejnych ich latach powinni przesłać na powyższy adres sprawozdanie okresowe lub końcowe do dnia 11 sierpnia 2017 na stosownym formularzu lub dostarczyć podpisaną papierową wersję do Pani Magdaleny Macjon – sekretarza Zespołu ds. ITS (Biuro Rektora) .

Przewodniczący Zespołu ds. ITS
dr hab. n med.