Zasady zapisów na praktyki dla kierunku lekarsko-dentystycznego

Posted Opublikowane przez admin w Aktualności Studentów, Slajdy
Sty

Szanowni Państwo,

Zapisy na Praktyki wakacyjne dla studentów kierunku  lekarsko – dentystycznego będą odbywać się drogą elektroniczną – przez Wirtualną Uczelnię. ( Tam odnajdą Państwo ikonkę dot. Praktyk )

Zapisy na praktyki rozpoczynają się od dnia 4 lutego 2019 (otwarcie systemu) i potrwają do 3 marca 2019 roku (zamknięcie systemu).

Studenci kierunku Techniki dentystyczne dokonują zapisów na praktyki na zasadach obowiązujących dotychczas tj. :

• w przypadku odbywania praktyk w Instytucie (SP ZOZ Centralny Szpital Kliniczny UM, ul. Pomorska 251 Łódź)- zapisy w Dziekanacie Oddziału Stomatologicznego- pok.206 – od 1-29 marca 2019 r.

Po odbyciu praktyk podpisany przez osobę upoważnioną wraz z oceną Program praktyk należy dostarczyć do dnia 22 września 2019 roku do Dziekanatu  Oddziału Stomatologicznego – pok. 206

Zasady zaliczenia Praktyk wakacyjnych nie ulegają zmianie.
Praktyki Wakacyjne są obowiązkowe !!!

Praktyki trwają (120h) i odbywają się zgodnie z Programem praktyk wakacyjnych

Placówka przyjmująca studenta na praktykę wakacyjną może wymagać :

• aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno – epidemiologicznych;
  • zaświadczenia o wykonanym szczepieniu przeciw WZW typu B;
  • ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (OC) i następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW),- druk i warunki ubezpieczenia dostępne na stronie;
  • ochronnego ubrania medycznego.

Informacje dodatkowe:

mgr Katarzyna Dyktyńska