Zaproszenie na wykład otwarty Profesor Ady Yonath

W dniu 30 maja 2014 r. o godzinie 15:00 w Auli Zachodniej Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (wjazd od ul. Czechosłowackiej 8/10, wejście zachodnie) odbędzie się wykład otwarty Pani Profesor Ady Yonath, światowej sławy biochemika, laureatki Nagrody Nobla (2009) w dziedzinie chemii za badania nad strukturą i funkcją rybosomów.

Profesor Ada Yonath odwiedzi Uniwersytet Medyczny w Łodzi na zaproszenie Dziekana Wydziału Nauk Biomedycznych i Kształcenia Podyplomowego UM w Łodzi. To bardzo duże wyróżnienie, bo w trakcie swojej wizyty w Łodzi oprócz wykładu otwartego i spotkania z Władzami Uczelni, Profesor Ada Yonath spotka się również ze studentami i doktorantami WNBiKP w Łodzi.