Telemedycyna a farmaceutyki? Jak to ugryźć?

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i SeniorApp serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w 3-godzinnym mini-hackatonie on-line!

Już 25 lutego będziemy pracować nad pomysłami mającymi na celu wdrożenie rozwiązania łączącego telekonsultacje z możliwością dostarczania leków pacjentom. Firma SeniorApp – twórcy aplikacji mobilnej dla wszystkich osób potrzebujących oraz ich rodzin poszukujących pomocy w codziennej opiece – wystąpi w roli mentora.

Twórcy najlepszych pomysłów będą mieli możliwość rozwijać je dalej w ramach Programu Akceleracyjnego MediHUB. Zwycięski zespół otrzyma nagrody, a także propozycję stażu w firmie SeniorApp. Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymają 10% zniżki na usługi PROTOTYPOWNI Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz TUTAJ (zaznacz „inne” i wpisz „hackaton”).