Nowy moduł Wirtualnej Uczelni – Ankieta.XP

Szanowni Państwo

Z początkiem czerwca 2010 roku został uruchomiony kolejny moduł Wirtualnej Uczelni – Ankieta.XP. Dotychczasowa, papierowa wersja ankiety ewaluacyjnej została zastąpiona ankietą online.

Ankietę na rok akademicki 2010/11, semestr zimowy, można wypełnić logując się do systemu Wirtualnej Uczelni i następnie klikając w zakładkę „Ankiety studenckie”. Należy odpowiedzieć na pytania dotyczące jakości kształcenia.

Ankiety oceny zajęć są anonimowe, ponieważ program nie przyporządkowuje udzielonych odpowiedzi do kodu identyfikacyjnego studenta. Natomiast rejestruje studentów, którzy udzielili kompletu odpowiedzi w odniesieniu do wszystkich zajęć, w jakich brali udział w minionym semestrze.
Prosimy o wypełnienie ankiet, gdyż jednym z głównych założeń wdrażanego systemu jest zaangażowanie całej społeczności akademickiej w doskonalenie jakości kształcenia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Zespół Wdrożeniowy UXP