W celu rozliczenia się z Uczelnią należy:

1. Uruchomić kartę e-obiegową (logując się na swoje konto na WU)
  2. Złożyć Tradycyjną kartę potwierdzeń- rozliczenie szafki(pok. 165) (pobierz)
  3. Dostarczyć podpisany Spis osiągnięć indywidualnych(pobierz)  + kserokopie dokumentów potwierdzających wskazane osiągnięcia. Wersję WORD spisu osiągnięć należy przesłać na adres e-mail: anna.wachocka@umed.lodz.pl
  4. Dziennik praktyk (uzupełnione wszystkie wpisy, daty, podpisy)
  5. Legitymację studencką
  6. Wniosek o wydanie dyplomu wraz z odpisami i suplementami (dyplom + 2 odpisy wraz z suplementami) (pobierz)

– Wniosek o wydanie dodatkowego odpisu dyplomu: w wybranym języku: polskim, angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, rosyjskim. (pobierz)

1. Potwierdzenie wpłaty za wydanie dyplomu

Opłaty za wydanie dyplomu na Kierunku Lekarsko – Dentystycznym:

Dla osób, które rozpoczęły studia PRZED rokiem akademickim 2019/2020:

• 60 zł za komplet składający się z dyplomu:

–  w języku polskim + dwa odpisy dyplomu w języku polskim lub

–  jeden odpis w języku polskim i jeden odpis w języku obcym: angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, rosyjskim.

• 20 zł za dodatkowy dyplom w języku polskim lub innym języku obcym: angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, rosyjskim.
  • 20 zł za dodatkowy suplement w języku polskim lub języku obcym

Dla osób, które rozpoczęły studia OD roku akademickiego 2019/2020:

• bezpłatnie komplet: dyplom + dwa odpisy w języku polskim lub jeden odpis w języku polskim i jeden odpis w języku obcym: angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, rosyjskim.)
  • 20 zł za dodatkowy suplement języku polskim lub innym języku obcym